Varování!

Otvíráte detail produktu s erotickými doplňky.
Kliknutím na tlačítko "ano" prohlašuji:
jsem dospělý, starší 18ti let

Nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý
do již odeslané objednávky nelze přidávat ani odebírat zboží, pouze ji zrušit

Přihlášení
0 Kč0

Sanytol dezinfekční čistič na podlahy s vůní limetky, 4 účinky 1 l

Drogerie
Sanytol dezinfekční čistič na podlahy s vůní limetky, 4 účinky 1 l
79 Kč
skladem
Sanytol dezinfekční čistič na podlahy s vůní limetky, 4 účinky 1 l

Popis produktu

Vlhkost a teplo v kuchyni a koupelně podporuje růst mikrobů. SANYTOL vyvinul Dezinfekční čistič 4v1, který díky svému super silnému účinku bez námahy dezinfikuje, deodorizuje, odmašt’uje a odstraňuje vodní kámen v jednom kroku.
Zanechává povrchy čisté, lesklé a provoní místnost svěží limetkovou vůní.

Použití:
Přípravek nalijte na utěrku, dokud se nenamočí, a poté otřete čištěný a dezinfikovaný povrch. Zajistěte, aby byl povrch zcela mokrý po dobu nejméně 5 min pro baktericidní, kvasinkovou a viricidní účinnost proti obaleným virům a 15 min pro fungicidní účinnost. V případě usazené mastnoty nebo vodního kamene nechte působit déle a v případě potřeby aplikaci opakujte.

Použití ve zředěném stavu: Zřed’te 80 ml (2 šálky) v 5 litrech vody. Namočte mop zředěným přípravkem a poté vytřete čištený povrch.

SANYTOL dezinfekční čistič na podlahy s příjemnou svěží vůní limetky dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku. Čistí, dezinfikuje a odmašťuje všechny plochy v domácnosti. Zároveň neobsahuje chlór.

Podobné produkty

PARFUMERIE PARFUMS SEASONS

Parfémy, kosmetika, kartáče na vlasy: vše koupíte na parfumsseasons.cz. Portfolio našich značek na parfumsseasons.cz neustále rozšiřujeme a již nyní se můžete těšit na týdenní akce na vybrané produkty.

Neváhejte a kupte sobě nebo svým blízkým pěkný voňavý dárek.