Varování!

Otvíráte detail produktu s erotickými doplňky.
Kliknutím na tlačítko "ano" prohlašuji:
jsem dospělý, starší 18ti let

Nepřipustím, aby ke zde uvedeným datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý
do již odeslané objednávky nelze přidávat ani odebírat zboží, pouze ji zrušit

Přihlášení
0 Kč0

Popis produktu

bareMinerals BAREPRO® 16HR Skin-Perfecting Powder Foundation je veganský lisovaný pudrový základ bez mastku, který v průběhu času viditelně zlepšuje tón pleti a její texturu. Toto složení odolné proti potu, vlhkosti a přenosu poskytuje 16 hodin prodyšného plného krytí s přirozeným matným finišem.


Návod k použití - Používejte vlhký nebo suchý


Použití za sucha: Nanášejte na sucho pomocí přiložené houbičky. Tato aplikace je ideální pro vyváženou, smíšenou nebo mastnou pleť nebo pro použití na cestách. Přitiskněte houbičku na pudr. Rozetřete přípravek po obličeji, začněte tam, kde chcete co nejvíce pokrýt, a dlouhými tahy jej rozetřete směrem ven.


Aplikace za mokra: Pokud máte suchou pleť, použijte vlhkou houbičku, abyste dosáhli co nejkrémovějšího nánosu. Profesionální rada při použití na mokro: Před nastavením nebo nanesením dalšího make-upu nechte pudr 30 sekund zaschnout do přirozeného matného povrchu a odstínu, protože při použití na mokro může odstín působit sytěji a živěji.

Podobné produkty

PARFUMERIE PARFUMS SEASONS

Parfémy, kosmetika, kartáče na vlasy: vše koupíte na parfumsseasons.cz. Portfolio našich značek na parfumsseasons.cz neustále rozšiřujeme a již nyní se můžete těšit na týdenní akce na vybrané produkty.

Neváhejte a kupte sobě nebo svým blízkým pěkný voňavý dárek.